Appartement in Zwitserland

Prijzen en beschikbaarheid

Beschikbaarheid
Week 46
Sat 10-11-2018 t/m Sat 17-11-2018
vrij
Week 47
Sat 17-11-2018 t/m Sat 24-11-2018
vrij
Week 48
Sat 24-11-2018 t/m Sat 01-12-2018
vrij
Week 49
Sat 01-12-2018 t/m Sat 08-12-2018
vrij
Week 50
Sat 08-12-2018 t/m Sat 15-12-2018
vrij
Week 51
Sat 15-12-2018 t/m Sat 22-12-2018
vrij
Week 52
Sat 22-12-2018 t/m Sat 29-12-2018
bezet
Week 01
Sat 29-12-2018 t/m Sat 05-01-2019
vrij
Week 02
Sat 05-01-2019 t/m Sat 12-01-2019
vrij
Week 03
Sat 12-01-2019 t/m Sat 19-01-2019
vrij
Week 04
Sat 19-01-2019 t/m Sat 26-01-2019
bezet
Week 05
Sat 26-01-2019 t/m Sat 02-02-2019
bezet
Week 06
Sat 02-02-2019 t/m Sat 09-02-2019
bezet
Week 07
Sat 09-02-2019 t/m Sat 16-02-2019
bezet
Week 08
Sat 16-02-2019 t/m Sat 23-02-2019
bezet
Week 09
Sat 23-02-2019 t/m Sat 02-03-2019
bezet
Week 10
Sat 02-03-2019 t/m Sat 09-03-2019
vrij
Week 11
Sat 09-03-2019 t/m Sat 16-03-2019
optie
Week 12
Sat 16-03-2019 t/m Sat 23-03-2019
vrij
Week 13
Sat 23-03-2019 t/m Sat 30-03-2019
bezet
Week 14
Sat 30-03-2019 t/m Sat 06-04-2019
vrij
Week 15
Sat 06-04-2019 t/m Sat 13-04-2019
vrij
Week 16
Sat 13-04-2019 t/m Sat 20-04-2019
vrij
Week 17
Sat 20-04-2019 t/m Sat 27-04-2019
vrij
Week 18
Sat 27-04-2019 t/m Sat 04-05-2019
vrij
Week 19
Sat 04-05-2019 t/m Sat 11-05-2019
vrij
Week 20
Sat 11-05-2019 t/m Sat 18-05-2019
vrij
Week 21
Sat 18-05-2019 t/m Sat 25-05-2019
vrij
Week 22
Sat 25-05-2019 t/m Sat 01-06-2019
vrij
Week 23
Sat 01-06-2019 t/m Sat 08-06-2019
vrij
Week 24
Sat 08-06-2019 t/m Sat 15-06-2019
vrij
Week 25
Sat 15-06-2019 t/m Sat 22-06-2019
vrij
Week 26
Sat 22-06-2019 t/m Sat 29-06-2019
vrij
Week 27
Sat 29-06-2019 t/m Sat 06-07-2019
vrij
Week 28
Sat 06-07-2019 t/m Sat 13-07-2019
vrij
Week 29
Sat 13-07-2019 t/m Sat 20-07-2019
vrij
Week 30
Sat 20-07-2019 t/m Sat 27-07-2019
vrij
Week 31
Sat 27-07-2019 t/m Sat 03-08-2019
vrij
Week 32
Sat 03-08-2019 t/m Sat 10-08-2019
vrij
Week 33
Sat 10-08-2019 t/m Sat 17-08-2019
vrij
Week 34
Sat 17-08-2019 t/m Sat 24-08-2019
vrij
Week 35
Sat 24-08-2019 t/m Sat 31-08-2019
vrij
Week 36
Sat 31-08-2019 t/m Sat 07-09-2019
vrij
Week 37
Sat 07-09-2019 t/m Sat 14-09-2019
vrij
Week 38
Sat 14-09-2019 t/m Sat 21-09-2019
vrij
Week 39
Sat 21-09-2019 t/m Sat 28-09-2019
vrij
Week 40
Sat 28-09-2019 t/m Sat 05-10-2019
vrij
Week 41
Sat 05-10-2019 t/m Sat 12-10-2019
vrij
Week 42
Sat 12-10-2019 t/m Sat 19-10-2019
vrij
Week 43
Sat 19-10-2019 t/m Sat 26-10-2019
vrij
Week 44
Sat 26-10-2019 t/m Sat 02-11-2019
vrij
Week 45
Sat 02-11-2019 t/m Sat 09-11-2019
vrij
Week 46
Sat 09-11-2019 t/m Sat 16-11-2019
vrij

Hiernaast kunt u zien wanneer ons appartement voor verhuur beschikbaar is (groen) en wanneer deze reeds bezet is (rood) of er een optie is afgegeven (oranje).

Prijzen 2018 – 2019:
De huurperiode loopt van zaterdag 15.00 uur (inchecken) tot zaterdag 10.00 uur (uitchecken). Voor afwijkende wensen kunt u contact met ons opnemen.

Het schema van de weekprijzen:

2018
Week 36 t/m week 51 € 350,-
Week 52 € 650,-

2019
Week 1 € 650,-
Week 2 t/m 6 € 450,-
Week 7 t/m 9 € 650,-
Week 10 t/m week 14 € 450,-
Week 15 t/m week 26 € 375,-
Week 27 t/m week 35 € 450,-
Week 36 t/m week 51 €350,-
Week 52 € 650,-

Deze prijsstelling is inclusief verwarming, elektriciteit, water en toeristenbelasting.
De toeslag voor schoonmaken van het appartement bedraag €75,- 

Details:
Bij definitieve boeking dient men 50% van de huurprijs over te maken op rek.nr. NL62 RABO 0349 3192 19 t.n.v. C. M. de Jong, onder vermelding van Naam + Postadres + huur weeknummer. Een maand voor de huurweek dient het restant van de huurprijs te worden overgemaakt.
Na ontvangst van de definitieve eindbetaling wordt twee weken voor de huurweek de sleutel van het appartement naar uw postadres opgestuurd. Deze graag na terugkomst retourneren naar de eigenaar.

Zelf meenemen:
* Voor het vaste 2-persoonsbed van 1.40 x 2.00 m. 2x éénpersoons dekbedovertrekken en 1x een tweepersoons hoeslaken/matrashoes.
* Voor de in de woonkamer geïnstalleerde uittrekbare zit/slaapbank 2x éénpersoons dekbedovertrekken en 2x éénpersoons hoeslakens of één tweepersoons hoeslaken/matrashoes.
* Handdoeken
* Theedoeken

Bij aankomst:
Als men het appartement binnen komt (Bellevue A, App.nr. 301) dienen in het grijze kastje – achter de voordeur – 3 schakelaars te worden omgezet om het elektra in te schakelen.

Inchecken na 15.00 uur.
Uitchecken 10.00 uur.


Klik hier om te boeken!

Mocht er een datum zijn, dat u echt graag wilt komen terwijl het appartement reeds bezet is, schroom dan niet om toch contact met ons op te nemen. Wellicht kunnen wij nog iets voor u betekenen in het regelen van een ander huis bij mede-eigenaren in het complex.