Appartement in Zwitserland

Prijzen en beschikbaarheid

Beschikbaarheid
Week 38
Sat 16-09-2017 t/m Sat 23-09-2017
vrij
Week 39
Sat 23-09-2017 t/m Sat 30-09-2017
vrij
Week 40
Sat 30-09-2017 t/m Sat 07-10-2017
vrij
Week 41
Sat 07-10-2017 t/m Sat 14-10-2017
vrij
Week 42
Sat 14-10-2017 t/m Sat 21-10-2017
vrij
Week 43
Sat 21-10-2017 t/m Sat 28-10-2017
vrij
Week 44
Sat 28-10-2017 t/m Sat 04-11-2017
vrij
Week 45
Sat 04-11-2017 t/m Sat 11-11-2017
vrij
Week 46
Sat 11-11-2017 t/m Sat 18-11-2017
vrij
Week 47
Sat 18-11-2017 t/m Sat 25-11-2017
vrij
Week 48
Sat 25-11-2017 t/m Sat 02-12-2017
vrij
Week 49
Sat 02-12-2017 t/m Sat 09-12-2017
vrij
Week 50
Sat 09-12-2017 t/m Sat 16-12-2017
vrij
Week 51
Sat 16-12-2017 t/m Sat 23-12-2017
vrij
Week 52
Sat 23-12-2017 t/m Sat 30-12-2017
vrij
Week 01
Sat 30-12-2017 t/m Sat 06-01-2018
vrij
Week 02
Sat 06-01-2018 t/m Sat 13-01-2018
optie
Week 03
Sat 13-01-2018 t/m Sat 20-01-2018
optie
Week 04
Sat 20-01-2018 t/m Sat 27-01-2018
vrij
Week 05
Sat 27-01-2018 t/m Sat 03-02-2018
vrij
Week 06
Sat 03-02-2018 t/m Sat 10-02-2018
optie
Week 07
Sat 10-02-2018 t/m Sat 17-02-2018
optie
Week 08
Sat 17-02-2018 t/m Sat 24-02-2018
vrij
Week 09
Sat 24-02-2018 t/m Sat 03-03-2018
optie
Week 10
Sat 03-03-2018 t/m Sat 10-03-2018
vrij
Week 11
Sat 10-03-2018 t/m Sat 17-03-2018
vrij
Week 12
Sat 17-03-2018 t/m Sat 24-03-2018
vrij
Week 13
Sat 24-03-2018 t/m Sat 31-03-2018
vrij
Week 14
Sat 31-03-2018 t/m Sat 07-04-2018
vrij
Week 15
Sat 07-04-2018 t/m Sat 14-04-2018
vrij
Week 16
Sat 14-04-2018 t/m Sat 21-04-2018
vrij
Week 17
Sat 21-04-2018 t/m Sat 28-04-2018
vrij
Week 18
Sat 28-04-2018 t/m Sat 05-05-2018
vrij
Week 19
Sat 05-05-2018 t/m Sat 12-05-2018
vrij
Week 20
Sat 12-05-2018 t/m Sat 19-05-2018
vrij
Week 21
Sat 19-05-2018 t/m Sat 26-05-2018
vrij
Week 22
Sat 26-05-2018 t/m Sat 02-06-2018
vrij
Week 23
Sat 02-06-2018 t/m Sat 09-06-2018
vrij
Week 24
Sat 09-06-2018 t/m Sat 16-06-2018
vrij
Week 25
Sat 16-06-2018 t/m Sat 23-06-2018
vrij
Week 26
Sat 23-06-2018 t/m Sat 30-06-2018
vrij
Week 27
Sat 30-06-2018 t/m Sat 07-07-2018
vrij
Week 28
Sat 07-07-2018 t/m Sat 14-07-2018
vrij
Week 29
Sat 14-07-2018 t/m Sat 21-07-2018
vrij
Week 30
Sat 21-07-2018 t/m Sat 28-07-2018
vrij
Week 31
Sat 28-07-2018 t/m Sat 04-08-2018
vrij
Week 32
Sat 04-08-2018 t/m Sat 11-08-2018
vrij
Week 33
Sat 11-08-2018 t/m Sat 18-08-2018
vrij
Week 34
Sat 18-08-2018 t/m Sat 25-08-2018
vrij
Week 35
Sat 25-08-2018 t/m Sat 01-09-2018
vrij
Week 36
Sat 01-09-2018 t/m Sat 08-09-2018
vrij
Week 37
Sat 08-09-2018 t/m Sat 15-09-2018
vrij
Week 38
Sat 15-09-2018 t/m Sat 22-09-2018
vrij

Hiernaast kunt u zien wanneer ons appartement voor verhuur beschikbaar is (groen) en wanneer deze reeds bezet is (rood) of er een optie is afgegeven (oranje).

Prijzen 2017 – 2018:
De huurperiode loopt normaliter vanaf zaterdagnamiddag omstreeks 15.00 uur tot de daarop volgende zaterdagvoormiddag omstreeks 10.00 uur.

Het schema van de weekprijzen:

2017
Week 1 € 640,-
Week 2 t/m week 6 € 440,-
Week 7 t/m week 9 € 640,-
Week 10 t/m week 16 € 400,-
Week 17 t/m week 18 € 440,-
Week 19 t/m week 27 € 400,-
Week 28 t/m week 35 € 440,-
Week 36 t/m week 51 €400,-
Week 52 € 650,-

2018
Week 1 € 650,-
Week 2 t/m week 6 € 440,-
Week 7 t/m week 9 € 650,-
Week 10 t/m week 17 € 400,-
Week 18 t/m week 19 € 440,-
Week 20 t/m week 27 € 400,-
Week 28 t/m week 35 € 440,-
Week 36 t/m week 51 €400,-
Week 52 € 650,-

De prijsstelling is all-in, d.w.z. inclusief verwarming, elektriciteit, water en toeristenbelasting.

Details:
Bij definitieve boeking dient men ca. 2 maanden voor het uiteindelijk verblijf de helft van de huur te storten tnv. C(arina) M. de Jong op rek.nr. NL62 RABO 0349 3192 19, onder vermelding van Naam + Postadres + huur week-nr.
Na de definitieve eindbetaling wordt de sleutel van het appartement naar uw postadres opgestuurd. Uiteraard deze naar de eigenaar terugsturen na beëindiging van de huurperiode.
Bij het verlaten van het appartement – na de huurperiode – dient men het appartement schoon en opgeruimd op te leveren voor de volgende huurder(s). We verwachten dat u het appartement zodanig netjes achterlaat, zoals u het zelf zou willen aantreffen bij aankomst!

Zelf meenemen:
* Voor het vaste 2-persoonsbed van 1,40 x 2,00 m. 2 x éénpersoons dekbedovertrekken en 1 x een tweepersoons hoeslaken
* Voor de in de woonkamer geïnstalleerde uittrekbare zit/slaapbank 2 x éénpersoons dekbedovertrekken én 2 x éénpersoons hoeslakens of één tweepersoons hoeslaken
* Handdoeken
* Theedoeken

Bij Aankomst:
Als men het appartement binnen komt (Bellevue A; App.nr. 301) dienen in het grijze kastje – achter de voordeur – 3 schakelaars te worden omgezet om het elektra in te schakelen.

Inchecken na 15.00 uur.
Uitchecken omstreeks 10.00 uur.


Klik hier om te boeken!

Mocht er een datum zijn, dat u echt graag wilt komen terwijl het appartement reeds bezet is, schroom dan niet om toch contact met ons op te nemen. Wellicht kunnen wij nog iets voor u betekenen in het regelen van een ander huis bij mede-eigenaren in het complex.